Şerotor

Kötü Kedi Şerafettin Caps Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 25 MB
  • Version 1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Anima İstanbul
Kötü Kedi Şerafettin'in yanınızda olmasını ister miydiniz? Sizinle aynı masada kahvaltı yapmasını? Eğer isterseniz bu uygulama tam size göre Şerotor uygulaması ile kendi fotoğraflarınıza Kötü Kedi Şerafettini montajlayabilirsiniz. Ya da uygulama içersinde

Yıllar önce çizgi romanı olan Kötü Kedi Şerafettin abimizin Şubat 2016 tarihinde sinema filmi çıktı. Anima İstanbul tarafından hazırlanan Animasyon Filmi bir çok mecrada kendini izlettirmek için çok güzel işler yapıyor. Şerotor adlı android uygulamada bunlardan biri. Bu uygulama ile şuan da bulunduğunuz ortama Kötü Kedi Şerafettin'i getirebilirsiniz. Hemen Şerotor uygulamasını açıp fotoğrafınızı çekin ardından da Kötü Kedi Şerafettin'in onlarca farkı figüründen birini fotoğrafınıza montajlayın. Ben fotoğraf çekmek istemiyorum derseniz de.Uygulama içerisinde Kötü Kedi Şerafettin filminden alınmış onlarca görüntü var. Herhangi birini seçin ve caps yapın.Yaptığınız capsi arkadaşlarınızla paylaşarak onlarında gülmesini sağlayın.

Kötü Kedi Şerafettin android uygulaması internet olmadan kullanılabilir mi?
Evet,Kullanabilirsiniz. Ancak yaptığınız fotoğrafları sosyal medyada paylaşmak isterseniz internete ihtiyaç duyarsınız.

Uygulama içerisindeki görüntülerin kalitesi ne durumda?
Şerotor uygulaması içindeki tüm figürler ve kullanılan resimlerin kalitesi muhteşem.Hatta sizin çektiğiniz fotoğraflarla uyuşması için çok iyi bir kameraya sahip olmalısınız diyebiliriz.

Şerotor ile yaptığım resimleri paylaşabilir miyim?
Elbette yaptığınız tüm resimleri indirip arkadaşlarınızla gönül rahatlığı ile paylaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Şerotor indir
DİĞER SÜRÜMLER